Wyrobienie nowej karty Moja Biedronka – Jak zarejestrować kartę?

0
8248
wyrobienie nowej karty moja biedronka

Programy lojalnościowe to długofalowe działania marketingowe, których celem jest budowanie i utrzymywanie obustronnie korzystnych relacji z klientami. Odpowiednio dobrana strategia programu lojalnościowego pozwala wydatnie zmniejszyć koszty innych form promocji i reklamy. Klasyczny przykład programu lojalnościowego stanowi premiowanie każdego zakupu punktami, które klient może następnie wymienić na nagrody w różnej formie.

Posiadanie karty lojalnościowej to dla klientów supermarketów Biedronka możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów, a także gromadzenia punktów i uczestnictwa w organizowanych przez sieć konkursach. Wszystko to w ramach programu „Moja Biedronka na co dzień”, którego oferta skierowana jest do osób posiadających aktywną kartę Moja Biedronka. Jak ją uzyskać i jak aktywować? Poniżej odpowiedzi na te pytania.

Wyrobienie karty Moja Biedronka.

O kartę możemy zwyczajnie poprosić kasjerkę podczas płacenia za dokonane w Biedronce zakupy. Najczęściej, pani kasjerka (lub pan kasjer) sama nam to zaproponuje. Oprócz karty otrzymamy również dwa breloczki, na których umieszczony jest kod cyfrowy. Jeden z nich miejmy zawsze przy sobie (np. przypięty do kluczy). Dzięki temu zawsze odbierzemy punkty za zakupy, nawet nie mając ze sobą właściwej karty. Drugi breloczek najlepiej przekazać któremuś z domowników, także robiącemu zakupy w Biedronce.

Sposoby aktywacji karty Moja Biedronka.

Korzystanie z karty Moja Biedronka wymaga jej uprzedniej aktywacji, poprzez zarejestrowanie w systemie. Możemy to zrobić na dwa sposoby:

  • Aktywacja online. Rejestracji karty dokonujemy na stronie internetowej Biedronki –  https://moja.biedronka.pl/. Rejestracja karty wymaga wpisania jej numeru, naszych danych personalnych, jak imię, numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej (e-mail). Wpisujemy również kod PIN. Ponadto konieczne będzie wygenerowanie hasła o długości 4 lub więcej znaków. Po wykonaniu powyższych czynności, kolejnym krokiem będzie akceptacja regulaminu programu oraz wyrażenie zgody na przesyłanie informacji handlowych. Po pomyślnym przebrnięciu przez kolejne punkty procesu rejestracji otrzymamy na pocztę elektroniczną wiadomość z zawartym linkiem aktywacyjnym. Od momentu aktywowania konta zyskujemy możliwość korzystania z naszej karty Moja Biedronka.
  • Aktywacja telefoniczna. Aby aktywować kartę drogą telefoniczną, rejestrujemy ją na specjalnej infolinii, której numer wydrukowany jest na naszej karcie. Po wybraniu numeru infolinii, wybieramy na klawiaturze cyfrę 1, a następnie postępujemy zgodnie z przekazywanymi automatycznie instrukcjami. Podobnie jak w przypadku rejestracji online, konieczne będzie przekazanie konkretnych danych nas dotyczących. Tak więc zostaniemy poproszeni o podanie numeru naszej karty Moja Biedronka, czterocyfrowego numeru PIN, imienia użytkownika oraz numeru telefonu. Do aktywowanego telefonicznie konta także przypiszemy swoje osobiste hasło. Nasza karta jest już gotowa do użycia.

Gdzie jest numer karty Biedronka?

Gdzie znaleźć numer karty Moja Biedronka oraz wymagany podczas rejestracji kod PIN? Dane te znajdują się na odwrocie karty pod nadrukowanym kodem kreskowym.

Tak więc wyrobienie karty Moja Biedronka jest bardzo proste i nikomu nie powinno nastręczać jakichkolwiek trudności. Nikogo nie powinna zniechęcać konieczność zarejestrowania karty, a oba opisane powyżej sposoby są naprawdę nieskomplikowane. Po aktywowaniu karty będziemy mogli korzystać z licznych dedykowanych ofert i atrakcyjnych promocji w ramach programu lojalnościowego „Moja Biedronka na co dzień”.

Wyrobienie nowej karty Biedronka jest proste – gdy to zrobisz, możesz cieszyć się promocjami i innymi korzyściami, które daje karta lojalnościowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj